Общие вопросы: не знаем куда написать, пишем сюда

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Alena, 2 ноя 2010.

  1. tetatet

    tetatet Well-Known Member

    нет не жили, будет однокомнатная
     
  2. Moxito

    Moxito Well-Known Member

    Все будет, и будет... Ведь можно уже с уверенностью сказать, что ЕСТЬ ;) :)
     
    Тоха, tetatet и Татьяна1971 нравится это.
  3. Butterfly22

    Butterfly22 Well-Known Member

    Просто мы сейчас временно живем в квартире, где кухня соединена с комнатой. Это просто ужас!!!:eek:
    Ничего утром не сделаешь, если кто-то спит. Чайник гудит, крышки кастрюл стучат, я уже не говорю о всяких запахах!!!
    Нас выручило, то что здесь двухкомнатная квартира, то мы перебрались в другую комнату спать. Теперь по утрам это нас не беспокоит:)
    А то прям нормально не поспишь!
    Поэтому исходя из своего горького опыта, не советую Вам соединять кухню с комнатой!
     
  4. Butterfly22

    Butterfly22 Well-Known Member

    Еще забыла сказать что создается общий хаос.
    Не поймешь, то ли ты в комнате, то ли в кухне.
    В общем и не отдохнешь и не поработаешь на кухне!
     
  5. greench

    greench Well-Known Member

    +1. Может я ничего не понимаю в современном дизайне. Но делать студио из однокомнатной квартиры - бездумное потакание моде. Имхо, непрактично и нелепо.
     
    СветланаL нравится это.
  6. tetatet

    tetatet Well-Known Member

    Спасибо прислушаюсь к вашему мнению, если жить одной можно было бы и объединить, но с семьей, когда у каждого свои потребности (кому поспать , кому поиграть) наверно не стоит!!!! Еще раз всем спасибо!!!:)
     
    Butterfly22 нравится это.
  7. Sashko

    Sashko Well-Known Member

    Ботан нравится это.
  8. Ботан

    Ботан Well-Known Member

    Сашко, мне кажется для этого новая тема нужна, потому что вопрос созданию такой организации у кого нить может возникнуть - и ему полезно будет сразу глянуть эту тему, чтоб передумать;)
     
  9. Vital

    Vital Well-Known Member

    Статистика форума

    Темы:
    166
    Сообщения:
    11.749
    Пользователи:
    495
    Надо бы 500-му пользователю приз вручить - например, ключи от квартиры.:)
     
    SlaFka нравится это.
  10. Sashko

    Sashko Well-Known Member

    Тільки не казати від якої - хай по району бігає шукає.
     
    tetatet, Dmitry и Vital нравится это.
  11. Ботан

    Ботан Well-Known Member

    Или пожизненную скидку на услуги ЖЭКа в 50%:D
     
    tetatet нравится это.
  12. маша32

    маша32 Well-Known Member

    Вопрос к жителям городка.Прописались в новых квартирах без проблем?у меня знакомые купили новострой .так там какие-то проблемы с пропиской
     
  13. Ботан

    Ботан Well-Known Member

    В смысле? Везже можно заплатить в эквиваленте гривнами
     
  14. Sashko

    Sashko Well-Known Member

    ну вот ви за квартиру чим платите забудовнику? якщо він і позволяє в грн., то чи їхнійкурс Вас задовільнить?
     
  15. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

  16. Ботан

    Ботан Well-Known Member

    Было да, но даже если в будущем поставят курс как в обменниках - все равно шило на мыло, а вам по какому курсу предложили? если не секрет конечно - можете в личку написать
     
  17. Butterfly22

    Butterfly22 Well-Known Member

    У меня знакомая была председателем ОСББ, вернее раньше это назыв. жилищным кооперативом. Так вот, она говорила что это столько нужно труда тому кто возглавляет это все! Что сейчас очень часто попадаются люди воришки.
    Вот даже вопрос о крыше, которую нужно было починить (дому 40 лет), есть программа государственная, по которой выделяют средства. Так вот если не пойти и не добится чтобы выделяли эти деньги то ничего не будет. А идти нужно к первым чиновникам и просиживать там очень долго и нудно. Те деньги, которые выделяли, а это больше 100000 грн, уходят куда-то налево. Она потратила все лето чтобы добится этого ремонта, а когда добилась и уже починили, то официально пришло письмо, о том что "Вы включены в государственную программу, но денег нет."
    У меня подозрение что они всем отсылают такое письмо, даже не зная какая ситуация.
    Вот так и уходят налево деньги. Если бы она не добивалась, то просто они ушли кому-то в карман.
    Вот вам и ОСББ, один гемор.
    Она сказала, никому не посоветую возглавлять ОСББ. Себе дороже.
     
    Mary_prosto_Mary нравится это.
  18. Может, кому-то пригодится. Это разьяснение налоговой по налогообложению операций с недвижимостью.
    Лист ДПАУ N 6411/Б/17-0714 від 23.07.2011 р. щодо оподаткування доходу від операцій з продажу об'єкта нерухомості


    Державна податкова адміністрація, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України, розглянула в межах компетенції звернення від 08.07.2011 р. N 080711/1 щодо оподаткування доходу від операцій з продажу об'єкта нерухомості, і повідомляє, що питання визначення термінів виникнення (втрати) права власності на майно, в т. ч. на нерухоме, не відноситься до компетенції Державної податкової адміністрації України, а знаходиться у відданні Міністерства юстиції України.
    Статтею 172 Кодексу визначено порядок оподаткування операцій з продажу (обміну) об'єктів нерухомого майна, пунктом 172.1 якої визначено, що дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року житлового будинку, квартири або їх частини, кімнати, садового (дачного) будинку (включаючи земельну ділянку, на якій розташовані такі об'єкти, а також господарсько-побутові споруди та будівлі, розташовані на такій земельній ділянці), а також земельної ділянки, що не перевищує норми безоплатної передачі, визначеної статтею 121 Земельного кодексу України залежно від її призначення, та за умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки, не оподатковується.
    Дохід від відчуження господарсько-побутових споруд, що розташовані на одній ділянці з житловим або садовим (дачним) будинком та продаються разом з ним, для цілей оподаткування окремо не визначається.
    Разом з тим, відповідно до пп. 14.1.129 "а" п. 14.1 ст. 14 Кодексу житловий будинок є об'єктом житлової нерухомості.
    Відповідно до п. 172.2 ст. 172 Кодексу дохід, отриманий платником податку від продажу протягом звітного податкового року більш як одного з об'єктів нерухомості, зазначених у п. 172.1 цієї статті, або від продажу об'єкта нерухомості, не зазначеного в п. 172.1 цієї статті, підлягає оподаткуванню за ставкою, визначеною п. 167.2 ст. 167 Кодексу (5 %).
    Виходячи з наведеного, у разі якщо житловий будинок, як об'єкт нерухомості (об'єкт оподаткування), з господарсько-побутовими спорудами перебуває у власності більш ніж три роки, а земельна ділянка (з урахуванням норм статті 121 Земельного кодексу України), на якій розташовано вказаний будинок, менше трьох років, то для цілей оподаткування такі об'єкти нерухомості розглядаються окремо з відповідним їх оподаткуванням чи не оподаткуванням.
    Дохід від продажу об'єкта нерухомості визначається виходячи з ціни, зазначеною в договорі купівлі-продажу, але не нижче оціночної вартості такого об'єкта, розрахованої органом, уповноваженим здійснювати таку оцінку відповідно до закону (п. 172.3 ст. 172 Кодексу).
    Відповідно до п. 172.5 ст. 172 Кодексу платник податку - фізична особа самостійно визначає суму податку на доходи фізичних осіб та сплачує його до бюджету через банківські установи до нотаріального посвідчення угод купівлі-продажу нерухомого майна.
    Нотаріус під час проведення операцій з продажу (обміну) об'єктів нерухомості між фізичними особами згідно із п. 172.4 ст. 172 Кодексу посвідчує відповідний договір за наявності оціночної вартості такого нерухомого майна та документа про сплату податку до бюджету стороною (сторонами) договору та щокварталу подає до органу державної податкової служби за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса інформацію про такий договір, включаючи інформацію про його вартість та суму сплаченого податку в порядку, встановленому цим розділом Кодексу для податкового розрахунку.
    Одночасно з дією пункту 172.4 цієї статті, якщо стороною договору купівлі-продажу, міни об'єкта нерухомості майна є юридична особа чи фізична особа - підприємець, така особа є податковим агентом платника податку щодо нарахування, утримання та сплати (перерахування) до бюджету податку з доходів, отриманих платником податку від такого продажу (обміну) відповідно до п. 172.7 ст. 172 Кодексу.
    З повагою,



    Заступник голови комісії з проведення
    реорганізації ДПА України, заступник Голови

    ДПС України
     
  19. Подскажите, нигде не обсуждается вопрос мусоропровода в многоэтажках Мартынова? В какой ветке форума можно такое найти? Меня вообще не предупредили, что его заделывают. Для многоэтажки, считаю это большим минусом.
     
  20. Sashko

    Sashko Well-Known Member

    Спочатку думав в тему "ЮМОР" написати. Але вирышив тут.
    "Як повідомляє прес-служба водоканалу, за дев'ять місяців 2011 року мешканці Києва спожили 235,3 мільйона м? води, що на 13,6 мільйона м? менше, ніж за аналогічний період 2010 року.
    Загальний обсяг відведених стоків склав 218 мільйонів м?, що майже на 14 мільйонів м? менше, ніж за дев'ять місяців минулого року.
    У "Київодоканалі" додали, що тенденція до зменшення річного водопостачання та водовідведення спостерігається ще з 1991 року, коли споживання води у столиці сягнуло рекордної позначки, а потім почало різко знижуватися.
    "Сьогодні це впливає, зокрема на збільшення кількості засмічень на каналізаційних мережах. Якщо раніше великі об'єми стічної води забезпечували швидке проходження нечистот в колекторах, то сьогодні зменшення її кількості не дозволяє належним чином розбавляти відходи, що призводить до їх накопичення і збоїв у системі водовідведення", - наголосили у водоканалі.
    "Через зменшення водопостачання також почастішали випадки аварій на водопровідних мережах. Адже насосні агрегати "Київводоканалу" були розраховані на подачу значних обсягів води, тобто при зменшенні водорозбору населенням тиск у мережах нестабільний, що може бути причиною пошкоджень водопроводу", додали у прес-службі."
     

Поделиться этой страницей