Новостройка по Боголюбова 6, Софиевская Борщаговка

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем Dmitry, 5 май 2011.

  1. Д@ш@

    Д@ш@ Active Member

    с 6-го!!!!!!!!!
     
  2. Andrauzen

    Andrauzen Well-Known Member

    Slavka вы попутали это форум а не чат ))))
     
    Sashko, tati4ko и Татьяна1971 нравится это.
  3. tati4ko

    tati4ko Member

    2Andrauzen:+100
    2Slavka: Я прошу пардона,але, по-перше, для інвесторів дому №6 є окрема гілка форуму. По-друге, всі хочуть знати все і одразу. А слабо перелопатити 57 сторінок форуму і почитати?
    Якщо б Ви були уважні і терплячі Ви б це зробили і зрозуміли ,що теми форуму розвиваються паралельно з етапами будівництва будинку. І коли розмова йде уже про фінальні "потуги" нікому не хочеться читати зайві 2 сторінки постів "новенького".
    Поважайте людей. Вони всі на нервах і чекають ключів як другого пришестя.
     
    Мила0608, Cooler, Таня и 5 другим нравится это.
  4. Butterfly22

    Butterfly22 Well-Known Member

    Была на стройке:
    1. Трубы проведены на отопление (то, что было видно на фото которые выложила SunGirl)
    2. Стяжки пока нет, но уже к нам подбираются
    3. Есть штукатурка.
    4. Активно утепляют дом.
    5. Внутри ведутся работы по штукатурке стен и пожарным щитам.
    Прим. 1 подъезд
     
    Ульченки, Dmitry, Andriy_ и ещё 1-му нравится это.
  5. Cooler

    Cooler Active Member

    А что со вторым????
     
  6. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    А у вас є такий самий детальний план, лише іншого під'їзду? Хотів би знайти детальні розміри своєї квартири, починати щось думати з ремонтом:)
     
    Мила0608 нравится это.
  7. Ульченки

    Ульченки New Member

    В понедельник платили половину стоимости квартиры и тоже лицезрели все вышеперечисленное.
     
  8. customsserg

    customsserg Well-Known Member

    Если не затруднит сбросьте ,плз, проект Договора.
    Мой адрес: customs_serg2004@mail.ru
    Спасибо.
     
  9. joshua

    joshua Moderator Команда форума

    Так он есть на cайте застройщика: http://sofslobodka.at.ua/_si/0/45816829.jpg
     
  10. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    Тут нема чітких розмірів. Лише загальна площа.
     
  11. joshua

    joshua Moderator Команда форума

    Аааа, вы об этом, ну мне в отделе продаж менеджер просто скинул на почту такой план 5 подъезда, других таких же у меня нет.

    PS. Так вы линейкой померяйте на обычном плане, найдите коэффициент соответствия и считайте так длины стен. Конечно, погрешность маленькая есть, но она не значительная. Если что, могу помочь.:rolleyes:
     
  12. oksanka22

    oksanka22 New Member

    дело в том, что этот план отличается от плана , который мы получили на руки во время оформления. и размеры тоже разные. как такое может быть ?
     
  13. Sashko

    Sashko Well-Known Member

    В кожного під"їзда свій план. на сайті скоріше за все від 4 будинку плани. в 6 здається двохкімнатні в під"їздах відрізняються - в один на ліво від ліфта, в інших на право. В мене десь вдома є план повеху, де двушка на право. Правда немає сканера. але можу попробувати намальовані креслення в jpg скинути якоїсь квартири - якщо дуже треба.
     
  14. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    Sashko, у вас є креслення 2-шки в 3-му підїзді?
     
  15. oksanka22

    oksanka22 New Member

    интересует план однокомнатной в 4-ом подъезде
     
  16. Sashko

    Sashko Well-Known Member

    В мене квартира в 4 під"їзді. Колись в офісі захватив план якогось повреху. сказали, що такий самий, тільки двушка дзеркальна. на плані двушка від ліфта праворуч. З понеділка може на роботі відсканую і викладу.

    А так можна попробувати малюнок квартири скинути - бо я свою малював по плану на компі, а потім робив дзеркальне відображення. Як здадуть будинок - теж плануєм спробувати прорахувати приблизну розстановку меблів і техніки.
     
    Dmitry нравится это.
  17. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    дякую!
    Я вже хочу по трохи пробувати, щоб з весни починати робити ремонт.
     
  18. allie

    allie New Member

    немного потерла надписи. слева 2х комнатная. не знаю, насколько приемлемое качество, но файлы побольше не вставляются. могу выслать на почту, кому надо.
     

    Вложения:

    Nataliya и Dmitry нравится это.
  19. Sashko

    Sashko Well-Known Member

    В мене ніби такий же план. Тому думаю немає сенсу повторювати.
     
  20. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    allie, дякую, дякую, дякую!:)
     

Поделиться этой страницей