Новостройка по Боголюбова 14, Софиевская Борщаговка (застройщик Мартынов)

Тема в разделе "Софиевская Борщаговка", создана пользователем NataliS, 1 окт 2011.

  1. Sashko

    Sashko Well-Known Member

    Колись здається"Ботан" підмітив, що всі гілки форума розвиваються по одному сценарію - спочатку все добре, а чим ближче до кінця будівництва - появляються звинувачення в роботі на забудовника і т.д. Походу і на цю гілку привалило таке "Щастя".
     
    tetatet нравится это.
  2. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    я не прокурор, щоб щось комусь доказувати. Люди зроблять свої висновки. А ви все ж уклонились від мого прямого питання.
     
  3. shekanah

    shekanah Member

    121 комент, уже появился!:) ну и ловко же! хотя может с моим компом проблем....
    давайте с уважением относиться к друг другу....
     
  4. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    Тут тема розвивалася нормально, поки її не вирішили заволинити. От і приходиться відстоювати інвесторів, які вклалися в цей комплекс, щоб їм дали змогу нормально спілкуватися.
     
  5. Aleksandr

    Aleksandr Active Member

    Ну я полистал.А за что этого господина забанили?Я читал выше в ветках про жеки или какие то офф топы,так скажу что представители жека там ну очень агресивно и не толерантно отписывались и их никто не банит.Я вообще думаю ,что и не нужно никого банить,пусть все имеют право высказать свою позицию,согласен только что за оскорбления и ненормативную лексику нужно банить,да и то после предупреждения.
     
  6. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    до чого всіх і закликаю!
     
  7. Aleksandr

    Aleksandr Active Member

    Так я тоже инвестор, и я это могу доказать.
     
  8. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    ну? то якщо ви інвестор? То може давайте і будемо розвивати тему?
    Давайте викладати фотозвіти з будіництва, розказувати, як йде процес, скільки поверхів побудували, дививтися на зміни відносно останього фото! Це ж так цікаво. І не лише вам, більш ніж впевнений, що інвестори з сусідніх комплексів, також з радістю будуть спостерігати за процесом.
     
  9. На форуме никто никого не держит, не нравится - "ДОПОБАЧЕННЯ":)
     
  10. mars

    mars Active Member

    Кстати, Дмитрий, кто Ваш работодатель? интересно какой застройщик утеплил стену 5 см? Просто хочу порадоваться за своего главного инженера, который приехав на стройку на Софиевской Борщаговке не зная ни одного застройщика ни по именам ни по фамилиям сказал, показывая на дома Мартынова "Аня, покупай этот дом, здесь все сделано толково"
     
  11. Gvardiola

    Gvardiola New Member

    А Вы класные фото зделали))))))Радужные!!!)))
     
  12. Aleksandr

    Aleksandr Active Member

    от какого?
     
  13. Aleksandr

    Aleksandr Active Member

    Дима,я ж выкладывал фотки,когда был на стройке
     
  14. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    Я сам вій роботодавець:) ФОП і по сумісництву співзасновник і директор ТОВ.
    Більше 5 років розвиваю інтернет-проекти. В портфоліо є і великі портали, і форуми. Нова квартира це тестування нового проекту по новобудовах Києва, який зараз знаходиться в розробці.
    Надіюсь питання відпало?
    P.S. Декларацію в податкову здаю справно.
     
  15. mars

    mars Active Member

    А на этот вопрос кто-нибудь знает ответ?
    "интересно какой застройщик утеплил стену 5 см? Просто хочу порадоваться за своего главного инженера, который приехав на стройку на Софиевской Борщаговке не зная ни одного застройщика ни по именам ни по фамилиям сказал, показывая на дома Мартынова "Аня, покупай этот дом, здесь все сделано толково"
     
  16. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    Це ж добре! І я це вітаю, і всіх інвестоірв до цього закликаю!
    І не лише в вашому комплексі.
     
  17. Aleksandr

    Aleksandr Active Member

    Уходите? Всего Вам.ДОПОБАЧЕННЯ
     
  18. Dmitry

    Dmitry Administrator Команда форума

    Що ви хочете щоб я відповів? Це не моя компетенція, я не інженер. Що будинки якісні, це добре, я дійсно радий, що в країні будується якісне житло, і ніколи цього не скривав і не говорив, що воно не так:)
     
  19. Aleksandr

    Aleksandr Active Member

    А на какой вопрос я не ответил? А Вы Дмитрий тоже не ответили на вопрос по поводу бана.
     
  20. mars

    mars Active Member

    я не лично Вас спросила! Я написала кто-нибудь, это кто-нибудь из форумчан. Вот у Вас например квартира от какого застройщика? и у Вас как утеплен дом? просто интересно...
     

Поделиться этой страницей