ЖК "Щасливий" Новостройка по ул.Ленина, Петропавловская Борщаговка, застройщик Савочка

Тема в разделе "Петропавловская Борщаговка", создана пользователем Dmitry, 7 дек 2012.

  1. Iren_Marseille

    Iren_Marseille Well-Known Member

    Хотела уточнить вопрос по инфрастуктуре: в доме - газ. Вода - это 2 скважины. Что с канализацией? Кто подскажет?
     
  2. NikaL

    NikaL New Member

    Подскажите, пожалуйста, кто-то задавался вопросом по поводу инф-ры в плане школ, садиков, поликлиники? насколько это все далеко находиться?
    Не учитывая садик, который обещают застройщики.
     
  3. Iren_Marseille

    Iren_Marseille Well-Known Member

    Садик и школа на Жмеринской. Две школы возле самого метро житомирская. Школа метров 900 м (сельская)


    Выкладываю фото со стройки 27.04
    Краны работают, но 9 и 10 этажа пока нет.
    Также вид окна с 6 секции.


    Выкладываю фото со стройки 27.04
    Краны работают, но 9 и 10 этажа пока нет.
    Также вид окна с 6 секции.
    1.jpg 2.jpg


    Выкладываю фото со стройки 27.04 1.jpg
    Краны работают, но 9 и 10 этажа пока нет.
    Также вид окна с 6 секции. 2.jpg


    Выкладываю фото со стройки 27.04
    1.jpg
    Краны работают, но 9 и 10 этажа пока нет.
    Также вид окна с 6 секции.
    2.jpg


    Выкладываю фото со стройки 27.04
    Краны работают, но 9 и 10 этажа пока нет. Начинают рыть котлован для дома №2. который будет перпендикулярно нашему. А потом еще будет №3 и №4

    Также вид окна с 6 секции.

    1.jpg

    2.jpg


    Выкладываю фото со стройки 27.04
    Краны работают, но 9 и 10 этажа пока нет. Начинают рыть котлован для дома №2. который будет перпендикулярно нашему. А потом еще будет №3 и №4

    Также вид окна с 6 секции.

    1.jpg

    2.jpg
     
  4. Kobe4

    Kobe4 Member

    Кого то, кроме мене, смущает, что не дают копии документов?
    Как минимум, те же львовский и пражский высылают на мейл при малейшей просьбе, а здесь вроде и не прячут,но и не выдают.

    И что известно о новом домике? Сколько этажей, высота потолков - не поверю,что котлован роют,а проекта нету. ОП поделитесь информацией.
     
  5. Антон11

    Антон11 Member

    Кто знает как будет реализовано "водопостачання" и канализация в нашем доме? Будут ли договора с Киевводоканалом? а то нашел статейку:

    Київводоканал попереджає: послуги водопостачання та водовідведення не надаються новобудовам з невиконаними ТУ

    Останнім часом у Києві трапляються не поодинокі випадки недбалого ставлення забудовників до інвесторів, які купують квартири у новобудовах на етапі проекту або самого початку будівництва. Сподіваючись на якнайшвидше завершення будівельних робіт, власники поки що «віртуальних» квартир нерідко розчаровуються не тільки у швидкості їх зведення, а й – коли нарешті отримують свої нові оселі – у відсутності в них водопостачання та відведення стоків.

    Подібні випадки, на превеликий жаль, сьогодні не є рідкістю. З такою самою ситуацією зіткнулись інвестори новобудов по вул. Леніна (мікрорайон Бортничі) та житлово-офісного комплексу у кварталі, обмеженому вулицями Кузьминською та С. Руданського. А, наприклад, забудовники житлового комплексу «Жемчужина Троещины» (вул. Закревського) навіть не зверталися до Товариства щодо видачі технічних умов, хоча продаж квартир там вже давно триває.

    З огляду на це ПАТ «АК «Київводоканал» закликає кожного, хто планує придбати квартиру у новобудові, поцікавитись у забудовника наявністю виданих Товариством технічних умов та стадією їх виконання. Перевірити, чи були видані ТУ за тією чи іншою адресою, ви також можете, звернувшись до громадської приймальні Київводоканалу за номером телефону +38(044)280-57-57

    Есть ли смысл им звонить? Видел кто то документы по газу, воде, канализации? Я видел договор с Киевоблэнерго по свету.
     
  6. valdemaroff

    valdemaroff Member

    тут не київ, тому не київводоканал буде обслуговуючою організацією. умови на підключення до каналізації наявні, вода ніби має бути свердловина своя
     
  7. Iren_Marseille

    Iren_Marseille Well-Known Member

    Скважины свои и Киевводоканал здесь не при чём, но канализация то городская будет. Все стоки текут в Бортничи.
     
  8. valdemaroff

    valdemaroff Member

    это уже не вопрос жильцов куда оно течет :)
     
  9. Lyudmila

    Lyudmila Active Member

    Третий день не работает сайт НоваБудовы, зайти на него невозможно. Может, кто-то знает в чем там дело?
     
  10. Milena

    Milena Active Member

    Сайт вже працює.
     
  11. Антон11

    Антон11 Member

    Че тихо то так? Люди вы де?
     
  12. NickolayII

    NickolayII Active Member

    Праздников было чересчур много. На стройке также несколько дней было тихо.
    Сегодня проезжал по Окружной, заметил что кран работал.
     
  13. Лія

    Лія New Member

    Привіт всім! Довго ховалась тут (і не тільки) - все аналізувала-зважувала- розбиралась :hyh:
    Можу привітати себе: НАС побільшало!:bravo:
    Певні моменти напишу: може комусь допоможуть)
    Десь рік вибирала житло. Даного забудовника спостерігала із минулої осені: будується-здається (Волошкова, Щаслива 55 і44- ще там дивилась колись).
    *Попередн. договір нотаріально не завіряла, бо гарантія не достовірна, а по сумі: 1% держмита від 7900/кв + 1000 грн юристу-це ті самі гроші, що при розстрочці 70/30 при 8000/кв.4to napisano perom

    За те виграла: 1) 30 % на руках- для мене більша гарантія: дивлюсь як будуються- по маленьку вношу.
    2) не потрібно розривати депозит і втрачати % (які теж однозначно перекриють переплату.)
    3)можливо вдасться ще прокрутити гроші на депозиті із півроку (хоч частково).
    Розглядала варіанти нотаріального завірення поперед. догов. із привязкою і внесенням № поперед. договору до остаточного (це тільки якщо платити не експертну оцінку!, а справжню- по 7900). Тоді це одна і та сама квартира, по одній і тій самій ціні за кв.- і не потрібно платити 2 рази 1% держмита. В грошах ви програєте десь 1000 грн. mamami9
    Це цікаво лише тим хто нотаріально завіряв поперед. договір і хоче вказати в ост. квадрат по 7900- щоб отримати повну ціну своєї квартири на паперах.
    Бо якщо щось піде не так- то повернуть тільки ту суму, яка в Ост. Дог., а при експертній оцінці вона десь на 100 000 менша!!:negative:
    Звичайно ви платите 1% пенсійного фонду і 5% податку по 7900 (а не 5000 із копійками)- що багато. Ну це треба рахувати кожному самостійно, а то я тут буду своїми мемуарами всі шпалери займати.)
    *Висота стелі мене теж засмучувала, до поки я не змірала її у кварт. своїх батьків (думала 2,75, а виявилось 2,5!!!). Абсолютно достатньо!! Для мене!)
    *Документи не дають для копії- пояснюють, фізич. лицем представника (там адреса його, кажуть покупці неадекватні- ходять в гості). Якось так.
    *Внесла в умову здачі засклений балкон. На всяк. Хоча сказали, що інакше не здадуть, бо це затверджений проект- будинок не приймуть в експлуатацію без вітражу. Але я не хочу потім доплачувати, а так гарантія.stesn9us
    *Хвилює кут схилу, хто будує (оті дяді-будівельники, чи з освітою відповідною), і фундамент!
    *А ОСОБЛИВО, те, що чомусь незатверджені проекти двохрівневих квартир і їх досі не продають!! Оце дійсно турбує!!
    *Ну і радує мене!, хочеться закінчити позитивом, angel можлива приналежність???(точно не знаю),
    даних батька та братів до протистанської церкви (якої конкретно???).
    Хоч я сама католичка- але люблю і тішусяся з їх віри і вчинків братів наших християн!
    Надіюсь, що Господь благословлятиме і надалі їх починяння!


    Усьо! Буду рада знайомству із майбутніми сусідами)friends (Ого! Переплюнула Дениса 777 по габаритам)))
     
    123 нравится это.
  14. фундамент на второй дом
     
  15. Iren_Marseille

    Iren_Marseille Well-Known Member

    Всем привет! И мы теперь с Вами! Рада всем соседям! Кто в 6 секции отзовитесь
     
    123 нравится это.
  16. 123

    123 Active Member

    Привет! Были вчера, работа идёт. Что обрадовало, так это то что котёл будет на ЛОДЖИИ, вроди утвердили так. И фото отчёт. Изображение 012.jpg Изображение 013.jpg Изображение 014.jpg Изображение 015.jpg


    Фундамент нового дома. Изображение 016.jpg
     
    Соловьева нравится это.
  17. Lyudmila

    Lyudmila Active Member

    123, это вид из 6-й секции, а с какого этажа? Красиво стало, как только зелень распустилась.
     
  18. Iren_Marseille

    Iren_Marseille Well-Known Member

    Спасибо, 123. Я так понимаю вы в 6 секции. Тогда мы соседи:)
     
  19. 123

    123 Active Member

    у нас 4 секция 5 этаж:)
     

Поделиться этой страницей