Осторожно квартирные аферистки в Киеве!

Тема в разделе "Новостройки Киева, общие вопросы", создана пользователем Сало, 29 окт 2015.

 1. Сало

  Сало Well-Known Member

  головним слідчим управлінням НП України провадиться досудове розслідування в кримінальному провадженні № 32015100020000092 за фактом ухилення від сплати податків фізичною особою - підприємцем Войцехывський А.П. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України.

  В ході досудового розслідування установлено, що фізична особа-підприємець Войцехівський А.П. в період 2013-2015 років шляхом приховування об'єктів оподаткування при реалізації власного нерухомого майна, на порушення п.177.1, п.177.2, п.177.4, п.177.5.2 п.177.5 ст.177, п.187.1 ст.187, п.291.4 ст.291, п.293.4 ст.293 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VІ умисно ухилився від сплати податку на доходи фізичних осіб в розмірі 2 627 551,93 грн., податку на додану вартість в розмірі 4 110 369,92грн., єдиного податку з фізичних осіб в розмірі 822 519 грн., а всього податків, що входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, на загальну суму 7 560 440, 85 грн., що більш ніж в п'ять тисяч разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян та призвело до фактичного ненадходження до бюджету вказаних коштів в особливо великому розмірі.
   
 2. Сало

  Сало Well-Known Member

  на выходных сожгли отдел продаж Панорамного, лохострой Толика .
  Плохи дела, плохи у Войцеховкого.
  Проезжал мимо Схидной брамы там тоже всё стоит мертво.
   
  Последнее редактирование: 2 мар 2016
 3. Сало

  Сало Well-Known Member

 4. Сало

  Сало Well-Known Member

  Київському міському голові призначити розширене засідання з приводу незаконного (самочинного) будівництва в місті Києві

  "Влада повинна нарешті визначитися з долею незаконних (самочинних) будівництв "УКОГРУП", які заполонили місто Київ та призначити розширене засідання для вирішення важливої проблеми в особі:
  - Київського міського голови та заступників;
  - голів Департаменту будівництва та житлового забезпечення, Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва, Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища, Департаменту земельних ресурсів, Департаменту житлово-комунальної інфраструктури (КМДА);
  - Головного управління МВС України в місті Києві;
  - Прокуратури в місті Києві;
  - слідчих Генеральної Прокуратури України;
  - представників ініціативних груп інвесторів та місцевих жителів.

  Мешканці заселених житлових будинків новобудов не мають змоги на одержання свідоцтв про право власності та реєстрації, в отриманні житлово-комунальних послуг.
  Десятки тисяч Інвесторів знаходяться на межі нервових зривів за майбутню долю своїх інвестицій.
  Сотні тисяч Киян втрачають якість комфортного, санітарного, безпечного життя.

  Київ продовжує "майоріти" яскравою рекламою від забудовника з привабливою ціновою пропозицією незаконного будівництва для "заманювання" нових інвесторів.

  З кожним днем кількість інвесторів збільшується. Ситуація тільки погіршується".
  https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=2766
   
 5. Барсук

  Барсук Member

  На ринку нерухомості в Києві назріває масштабна афера з компанією "Укрбуд", в результаті якої без житла можуть залишитися тисячі людей. Про це заявила народний депутат Наталія Новак, пише espreso.tv.

  За словами Новак, будівельна корпорація "Укрбуд" працює за принципом "піраміди" і опинилася на межі зупинки. У той же час, демпінгуючи на ринку і втягуючись в авантюрні проекти, забудовник залучає велику кількість інвесторів житла, що будується.
  "ЖК Либідь по вул. Боженка вже мав бути зданий. Однак, будинок все ще не є добудований, а його введення в експлуатацію відкладається мінімум на рік. Як пояснюють інвестори, в офісі компанії їм пояснили, що зараз відбуваються тимчасові перебої з фінансуванням", - йдеться в повідомленні.
  Причини нинішніх проблем "Укрбуд" експерти бачать в численних скандалах, пов'язаних з незаконними будівництвами, в яких загрузла корпорація і її президент Максим Микитась. Серед найбільш відомих - будівництво будинків по проспекту Науки на діючому атомному реакторі або в парку Перемоги за рішенням суду з окупованого Криму, або продаж квартир, призначених для учасників АТО.
  Також відзначається, що однією з причин краху піраміди "Укрбуд" став скандальний ЖК "Сонячна Рів'єра" на Микільській Слобідці. ЖК "Сонячна Рів'єра" "Укрбуд" веде в межах водозахисної лінії Дніпра. Це викликало протести серед місцевих жителів і екологічних активістів.
  Будівництво неодноразово зупиняли, однак забудовник відновлював її знову.

  Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2016/03/02/175890-kyyevi-zhytla-mozhut-zalyshytysya-tysyachi-osib-zmi
   
 6. Сало

  Сало Well-Known Member

  Больше похоже на вброс, что бы переключить внимание с Уко-афёры.
   
 7. Сало

  Сало Well-Known Member

  А Вам ничего не известно о ЖК "Синеозерней"

  Известно что это афёра Войцеховского. Но если очень хочется могу вам продать там свою квартиру по цене на много ниже чем у отдела продаж.
  Вот видео о Синеозёрном для затравки покупателей.
   
 8. Oksana3

  Oksana3 New Member

  Огромное спасибо!!!
   
 9. Сало

  Сало Well-Known Member

  Новые документы по афёре ОПГ Войцеховского Синеозёрный. 20160408_112029.jpg
   
 10. да застройщики вообще обнаглели, одни аферы, покупать нужно только проверенным компаниям
   
 11. Сало

  Сало Well-Known Member

  И тщательно проверять ВСЕ документы, желательно с юристом. И договор вычитывать по каждому пункту. перед тем как хоть копейку отдавать.
   
 12. MARTA $$$

  MARTA $$$ New Member

  Хотела с мужем купить квартиру в Пражском квартале, но как обнаружилось дома там строяться с нарушение строительных норм, нарушена этажность и еще куча нарушений,в связи с чем разрешительные документы этих домов обжалуются, этим вопросом занимается прокуратура.Люди которые купили имущественные права НЕ ПОЛУЧАТ ПРАВО СОБСТВЕННОСТИ НА КВАРТИРЫ!!!!
  Еще наткнулась на репортаж ТСН о Пражском квартале.
  Кто хочет покупать там жилье советую сначала посмотреть это видео
   
 13. Сало

  Сало Well-Known Member

  Під час підписання договору намірів позивачу було надано недостовірну інформацію, а саме: у відділі продажу позивача поінформували про те, що ведеться будівництво ЖК «Синьоозерний», який складається із декількох секцій висотою 24 поверхи та було повідомлено, що всі дозвільні документи на будівництво даного об'єкту оформлені відповідно до законодавства. З метою укладання договору купівлі-продажу майнових прав на квартиру позивачем до відповідача було направлено заяву про надання можливості до 10.07.14 р. вивчення та опрацювання з фахівцями у галузі права документів на об'єкт будівництва, проте такої можливості позивачу надано не було, в зв'язку з чим позивачем самостійно збиралася інформація та було встановлено, що під час підписання договору мене свідомо було введено в оману. Лише 12.08.14 р. відповідач проінформував позивача про те, що земельна ділянка під об'єктом будівництва орендується у ТОВ «Будівельна компанія «Кроун» на умовах договору орендної земельної ділянки від 21.11.03 року. Також відповідач письмово підтвердив інформацію, викладену в мережі Інтернет, про те, що квартири у будинку, що зводиться на цьому ж місті, вже продано ТОВ «Консоль Лтд» іншим особам, що може призвести у майбутньому до судових позовів, а отже перешкоджатиме реалізації права власності позивача на квартиру, яку той мав намір придбати та оплатив частково. Також, позивачем було встановлено, що договір оренди земельної ділянки під об'єктом будівництва сплинув ще у 2008 році. Крім того, позивачем було одержано листа Департаменту розвитку будівельної діяльності, ціноутворення та економіки будівництва Мінрегіонбуду про те, що позитивний висновок на даний об'єкт будівництва видано у 2006 році, при чому відповідно до техніко-економічних показників проектної документації передбачалося будівництво даного об'єкту із етажністю від 12 до 22 поверхів, а інформація щодо проектної документації на ЖК Синьоозерний та проведення повторної комплексної державної експертизи відсутня.Зазначене також є доказом того, що квартири у вищезгаданому ЖК «Синьоозерний» будуються всупереч проектній документації, що свідчить про обман покупців квартир та можливі негативні наслідки для життя людей, пов'язані із порушенням технології будівництва. Письмове прохання позивача про повернення суми завдатку у зв'язку із невідповідністю будівництва законодавству залишилося без реагування з боку відповідача, що унеможливило укладення з боку позивача договору купівлі-продажу майнових прав.
   
 14. IvetteJones

  IvetteJones New Member

  Какой ужас... Вот так и доверяй свои деньги этим новостройкам...
   
 15. Сало

  Сало Well-Known Member

  Печерський районний суд міста києва

  Справа № 757/16050/16-к

  У Х В А Л А

  07 квітня 2016 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва Білоцерківець О.А., за участю секретаря Онопрієнка С.Ю., слідчого Лютенка А.А., розглянувши в судовому засіданні в приміщенні суду в м. Києві клопотання прокурора відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення Генеральної прокуратури України Новікова О.Ф. про проведення позапланової перевірки ТОВ «Будівельна Компанія «Кроун», ТОВ «Фірма «Консоль Лтд», ТОВ «Віта Лідер», ТОВ «Київська-Будівельна-Компанія», ТОВ «Управляюча Компанія «Київбуд»,

  В С Т А Н О В И В :

  В провадження слідчого судді надійшло клопотання прокурора відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення Генеральної прокуратури України Новікова О.Ф. про проведення позапланової перевірки ТОВ «Будівельна Компанія «Кроун», ТОВ «Фірма «Консоль Лтд», ТОВ «Віта Лідер», ТОВ «Київська-Будівельна-Компанія», ТОВ «Управляюча Компанія «Київбуд».


  Досудовим розслідуванням установлено, що земельна ділянка площею 8517,29 кв.м. кадастровий номер 8000000000:91:312:0100, що розташована на перетині просп. Правди та просп. Радянської України (зараз Георгія Гонгадзе) у Подільському районі м. Києва відведена ТОВ «Будівельній компанії «Кроун» на підставі п. 29 рішення Київради від 29.05.2003 № 486-2/646 в оренду терміном на п'ять років для будівництва житлових будинків з вбудованими приміщеннями соціальної сфери. Станом на теперішній час на вищевказаній ділянці ведеться будівництво багатоповерхового житлового будинку ЖК «Синьоозерний».

  Крім того відповідно до інформації отриманої з Департаменту земельних ресурсів Київської міської ради, Київською міською радою прийнято рішення від 12.07.2007 № 1128-3/1789 про відміну пункту 29 рішення Київради від 29.05.2003 № 486-2/646 «Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею».

  На теперішній час рішення про поновлення вищевказаного договору оренди землі Київська міська рада не приймала. Спеціалістами Департаменту земельних ресурсів у відповідності до рішення Київради від 25.09.2003 № 16/890 «Про порядок здійснення самоврядного контролю за використанням і охороною земель в м. Києві» здійснено виїзд на земельну ділянку за адресою: перетин просп. Правди та просп. Радянської України у Подільському районі м. Києва та обстеженням встановлено, що вказана земельна ділянка огороджена тимчасовим будівельним парканом, на ділянці знаходиться об'єкт незавершеного будівництва та функціонує відділ з продажу квартир.

  Станом на теперішній час, відповідно до даних міського земельного кадастру на земельній ділянці площею 8517,29 кв. м. кадастровий номер 8000000000:91:312:0100, що розташована на перетині просп. Правди та просп. Радянської України (зараз Георгія Гонгадзе) у Подільському районі м. Києва на якій (за наявною інформацією) ведеться будівництво багатоповерхового житлового будинку ЖК «Синьоозерний» обліковується як землі, не надані у власність чи користування.
  В ході досудового розслідування проведено перевірку дотримання земельного законодавства під час зайняття земельної ділянки на перетині просп. Правди та просп. Георгія Гонгадзе в Подільському районі м. Києві за результатами якої складено акт про те, що зазначена земельна ділянка є самовільно зайнятою ТОВ «Будівельна компанія «Кроун», але у зв'язку з тим, що директор вказаного підприємства до Державної інспекції сільського господарства в м. Києві не з'явився, а примусово забезпечити його явку не виявилося можливим, тому розмір завданої шкоди не нараховано.

  Згідно інформації отриманої із Департаменту ДАБІ у м. Києві 05.12.2011 будівельні роботи на зазначеному об'єкті будівництва проводиться ТОВ «Будівельна Компанія «Кроун» (код ЄДРПОУ 31988448), ТОВ Фірма «Консоль Лтд» (код ЄДРПОУ 20676633), ТОВ «Віта Лідер» (код ЄДРПОУ 38605933), ТОВ «Київська-Будівельна-Компанія» (код ЄДРПОУ 38778139), ТОВ «Управляюча Компанія «Київбуд» (код ЄДРПОУ 39224771).

  Під час огляду зазначеної земельної ділянки зафіксовано продовження самовільного будівництва на самовільно зайнятій земельній ділянці ТОВ «Будівельна Компанія «Кроун», ТОВ Фірма «Консоль Лтд», ТОВ «Віта Лідер», ТОВ «Київська-Будівельна-Компанія», ТОВ «Управляюча Компанія «Київбуд».

  Таким чином, на даний час час у ході досудового розслідування з метою всебічного, повного й неупередженого розслідування, а також встановлення всіх обставин, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню, необхідно провести позапланову перевірку з дотримання вимог земельного законодавства ТОВ «Будівельна Компанія «Кроун», ТОВ Фірма «Консоль Лтд», ТОВ «Віта Лідер», ТОВ «Київська-Будівельна-Компанія», ТОВ «Управляюча Компанія «Київбуд».
  У Х В А Л И В :

  Клопотання прокурора відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення Генеральної прокуратури України Новікова О.Ф. про проведення позапланової перевірки ТОВ «Будівельна Компанія «Кроун», ТОВ «Фірма «Консоль Лтд», ТОВ «Віта Лідер», ТОВ «Київська-Будівельна-Компанія», ТОВ «Управляюча Компанія «Київбуд» - задовольнити.

  Призначити позапланову перевірку дотримання вимог земельного законодавства ТОВ «Будівельна Компанія «Кроун» (код ЄДРПОУ 31988448), ТОВ Фірма «Консоль Лтд» (код ЄДРПОУ 20676633), ТОВ «Віта Лідер» (код ЄДРПОУ 38605933), ТОВ «Київська-Будівельна-Компанія» (код ЄДРПОУ 38778139), ТОВ «Управляюча Компанія «Київбуд» (код ЄДРПОУ 39224771)з питань самовільного зайняття земельної ділянки з к.н. 8000000000:91:312:0100, що розташована на перетині на перетині просп. Правди та просп. Радянської України (зараз Георгія Гонгадзе) у Подільському районі м. Києва та розрахунку розміру шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття указаної земельної ділянки.

  Ухвала оскарженню не підлягає.

  Слідчий суддя О.А.Білоцерківець
   
 16. Сало

  Сало Well-Known Member

  На канале собраны все видео по строительной афёре созданной Толей Войцеховским и крышуемым властями Киева. Добро пожаловать в мир строительных афёр самой грязной столицы Европы.
  https://www.youtube.com/channel/UCBlidu_ZOGdnv_aXG9aWOdQ
   
 17. Up ua

  Up ua New Member

  Хотят людей обворовать тоесть отжать обэкты у строительной компании Войцеховского и пустить снова в реализацию вот планы мера и его окружающей среди помощьников так как замы и помощники Клычка это главы строительных компаний такие как Никонов Анисимов и т. п вот почему нет сдвига в направлении легализации строительства за людей никто не думает от руководста города работают наемные проплаченые группы которые занимаются тем что по указке стряпают жалобы заявление в суды проверки и т. п сами эти группы и прокалываются инвесторам нужно писать в суды прокуратуру и президенту непоможет в ЕВРОПЕЙСКИЙ СУД ЭТО ТОЧНО ПОМОЖЕТ .
   
 18. Сало

  Сало Well-Known Member

  Дожились, аферист Войцеховский и его опг обокравшее 25 000 людей на самостроях в Киеве, уже открыто издевается над так называемой "властью"... Только вдумайтесь в Киеве в столице Украины аферист ставит ультиматумы погрязшей в коррупции "власти" путем умышленного пожара на стройке. Любой строитель понимает насколько это опасно и никогда б на это не пошел, но аферист уверенный в своей безнаказазанности плюёт на все и всех... Импотентная власть все проглотит да еще и выполнит его условия. Только дурак строит в Киеве по документам. b75e6a64614efffbebec8d6ebf509d0a-full.jpg
   
 19. Поддерживаю предыдущий вопрос ?
  И мои знакомые чуть на это не купились, но во время одумались, а то здесь бы с нами обсуждали все эти дела
   
 20. Сало

  Сало Well-Known Member

  Будем считать что вашим знакомым повезло. Остерегайтесь вора Войцеховского и его подельников.
   

Поделиться этой страницей